Wyślij wiadomość

Kubek papierowy z rękawami, Kubek papierowy z podwójnymi ściankami

April 26, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Kubek papierowy z rękawami, Kubek papierowy z podwójnymi ściankami

Próbki kubków papierowych z rękawami

 

Kubek papierowy z rękawa: rękaw owinięty wokół kubka papierowego, zwany również kubkiem papierowym z podwójną ścianką, co oznacza, że ​​gotowy kubek papierowy z rękawem to dwuścienny papierowy kubek (wewnętrzna warstwa to biały papierowy kubek, zewnętrzna warstwa to rękaw).

Aby wykonać papierowy kubek z rękawami, należy użyć maszyny do rękawów na kubki papierowe JBZ-D, materiał rękawa powinien być materiałem, który można uszczelnić za pomocą ultradźwięków (takich jak: papier powlekany folią PE, papier na bazie szarości z nadrukiem lakierniczym itp.).

Najpierw użyj maszyny do kubków papierowych JBZ-A12 lub JBZ-S12, aby wykonać wewnętrzny biały papierowy kubek, a następnie użyj maszyny do kubków papierowych JBZ-D, owiń rękaw wokół białego papierowego kubka.

Kubek papierowy z rękawami ma dwa style: bezpośredni rękaw i pusty rękaw

Kubek papierowy z bezpośrednim rękawem: rękaw jest bezpośrednio owinięty/przyklejony wokół wewnętrznego kubka papierowego, nie ma przestrzeni między rękawem a kubkiem wewnętrznym.

Kubek papierowy z wydrążonym rękawem: dół rękawa jest zagięty, podobnie jak dół kubka papierowego, między zewnętrznym rękawem a wewnętrznym kubkiem jest przestrzeń.

Kubek papierowy z bezpośrednim rękawem:

 

Kubek papierowy z wydrążonym rękawem:

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr.lin
Tel : 13566149900
Faks : 86-577-63173668
Pozostało znaków(20/3000)