Wyślij wiadomość
aboutus

Linia produkcyjna

Wenzhou Juneng Machinery Co., Ltd. jest jednym z przedsiębiorstw produkujących sprzęt do pojemników na papier, integrujących produkcję, sprzedaż i badania naukowe.

 

Po ciągłych innowacjach technologicznych oraz niezależnym rozwoju i projektowaniu głównymi produktami firmy są: maszyna do okładek papierowych, maszyna do słomy papierowej, maszyna do tac papierowych, maszyna do papierowych pudełek śniadaniowych, maszyna do formowania tac papierowych itp.

 

W obliczu zaciekłej konkurencji na rynku, od momentu powstania, firma przyjęła filozofię biznesową „przetrwania jakości, opartą na uczciwości” i zwróciła szczególną uwagę na wewnętrzne zarządzanie firmą, koncentrując się na postępie naukowym i technologicznym oraz rozwoju informacji , dzięki czemu seria maszyn marki „Juneng” Produkty szybko zajmują rynek, sprzedają się dobrze w ponad 20 prowincjach, miastach i regionach kraju oraz wspierają eksport.Dzięki doskonałej jakości i doskonałej obsłudze posprzedażnej zdobył uznanie klientów w kraju i za granicą.

 

Patrząc w przyszłość, wszyscy pracownicy Juneng Machinery będą pełni pasji, determinacji, samodoskonalenia, wewnętrznej siły i zewnętrznego wizerunku.Mamy nadzieję, że wykorzystamy szansę, pójdziemy z duchem czasu i wspólnie będziemy się rozwijać.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr.lin
Tel : 13566149900
Faks : 86-577-63173668
Pozostało znaków(20/3000)